NAJBLIŻSZE SZKOLENIE: LONDYN - 24.02.2019

O nas

Akop Szostak

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych i doświadczonych trenerów, opiekun najlepszych zawodniczek bikini fitness w Polsce. Łączy ogrom praktyki, z wiedzą popartą najnowszymi badaniami naukowymi. Zawodowy sportowiec, wykładowca i motywator. Edukuje i pomaga innym osiągnąć wymarzoną sylwetkę i poprawić stan zdrowia w różnych jednostkach chorobowych.

Michał Wrzosek

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku dietetyka, aktualnie w trakcie studiów doktoranckich na SGGW. Doświadczenie i ogrom wiedzy zdobyty podczas studiów i pracy jako dietetyk, nieustannie przekłada na setki zadowolonych podopiecznych. Doskonały mówca i nauczyciel, w prosty i szybki sposób potrafi przekazać konkretną wiedzę.

Sylwia Szostak

Czołowa sportsmenka, trenerka fitness i treningu sylwetkowego. Autorka płyt i programów treningowych efektywnie kształtujących sylwetkę. Srebrna medalistka bikini fitness federacji IFBB. Na codzień wspiera swoich podopiecznych w drodze do wymarzonej sylwetki, pomagając w doborze zdrowej diety i skutecznego treningu zarówno dla osób początkujących i średniozaawansowanych.